enlvru

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību ”Belimpeks R» bija dibināta Latvijas Republikā 2001.gada 25.jūlijā. Tās galvenā darbības joma bija celtniecības materiālu vairuma piegāde Latvijas celtniecības kompāniju vajadzībām un pasūtījumu izgatavošanas nodrošināšana pie Baltkrievijas ražotājiem.

2003.gadā firma kļuva par Baltkrievijas ražotāja «Беларусьрезинотехника» dīleri ar tiesībām pārstāvēt un izplatīt tā produkciju Baltijas valstīs – Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.
Sasniedzot labus rezultātus pārdošanas apjomu palielināšanā un garantijas apkalpošanas kvalitātē, 2008.gada septembrī mūsu firma ieguva tiesības pārstāvēt ražotāju ne tikai Baltijas valstīs, bet arī daudzās Eiropas Savienības valstīs: Bulgārijā, Ungārijā, Polijā, Slovākijā, Slovēnijā, Serbijā, Maķedonijā, Melnkalnē un Rumānijā.

2009.gada sākumā tika reģistrēta firmas filiāle Bulgārijas Republikā un atvērta pārstāvniecība Baltkrievijā.

Šodien mūsu firmai pieder tiesības izplatīt «Беларусьрезинотехника» izstrādājumus pilnā sortimentā (sīkāk par to sk. sadaļu „Produkcija un pakalpojumi”), bet mūsu darbības prioritārie virzieni ir dzelzceļa būvniecība un ar šo nozari saistītās visu veidu produkcijas piegāde.

Sadarbojoties vairākus gadus un apvienojot rūpnīcas «Беларусьрезинотехника» konstruktoru sasniegumus un „Belimpeks R” direktora inženiertehniskos risinājumus un inovācijas, firma pilnveidoja savas galvenās produkcijas – dzelzceļa pārbrauktuvju gumijas klājumu kvalitāti un nodrošināja tai cienīgu vietu Eiropas tirgū.

To apliecina arī tas fakts, ka laikā no 2003.gada līdz 2008.gadam firma kļuva par visu Latvijas Dzelzceļa pasludināto dzelzceļa pārbrauktuvju gumijas klājumu piegādes konkursu uzvarētāju. Firma aktīvi piedalās līdzīgos konkursos arī citās Eiropas Savienības valstīs, uz kurām izplatās firmas dīlera tiesības.

Firmas pastāvēšanas laikā tika piegādāti un montēti kopumā 3500 kv.metri gumijas plākšņu ne tikai Latvijas dzelzceļu pārbrauktuvēs, bet arī Latvijas, Lietuvas un Igaunijas ostu dzelzceļu aprīkojumā. Šo rezultātu nozīmīgi veicināja labi organizēts celtniecības un montāžas brigādes darbs un izpildītāju augstais profesionālisms.

2007.gadā ražotājs «Беларусьрезинотехника» atzina „Belimpeks R” par dzelzceļu pārbrauktuvju gumijas plākšņu lielāko patērētāju Baltijas valstīs, un pēc 2008.-2012.gadu rezultātiem – arī Eiropas Savienībā, par ko tika izsniegti attiecīgie «Беларусьрезинотехника» sertifikāti

2011.gada maijā tika veikta firmas reorganizācija un restrukturizācija un reģistrēts jauns nosaukums „Belimpeks”.

2012.gadā firma kļuva par Baltkrievijas ražotāja «Machina-TST» dīleri ar tiesībām pārstāvēt un izplatīt tā produkciju Baltijas valstīs – Latvijā, Lietuvā un Igaunijā,  un arī daudzās Eiropas Savienības valstīs: Bulgārijā, Ungārijā, Polijā, Slovākijā, Slovēnijā, Serbijā, Maķedonijā, Melnkalnē un Grieķijā. Mūsu firmai pieder tiesības izplatīt «Machina-TST» izstrādājumus pilnā sortimentā: ģeosintētiski materiāli un  citi tehniskas iecelšanas materiāli (sīkāk par to sk. sadaļu „Produkcija un pakalpojumi”).

Eiropas tirgus nopietni pētījumi, individuāla pieeja katram pasūtījumam, savlaicīga pasūtījumu izpildīšana un piegāde, pārdomāta cenu politika, augsti kvalificēti pasūtītāju apkalpošana un darbs ar piegādātājiem šodien ir pamati firmas „Belimpeks” ilgtspējīgai un rezultatīvai sadarbībai ar jebkuru ieinteresētu partneru.

Untitled-12 Dilera_sertif_2009 Dilera_sertif_2009 Dilera_sertif_2009